Dejuno cirrus лесен најлон 3 -парчен сет за багаж за спин - сина

Dejuno cirrus лесен најлон 3 -парчен сет за багаж за спин - сина

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Деџуно ги опфаќа сите можни потреби за пакување со оваа колекција на куфери за совпаѓање, произведена со лесен најлон и идеален за најразлични патувања и одмори. Издржлива најлон конструкција. Вградено заклучување на TSA. Лесни тркала за вртење од 360 степени. Телескопски систем за количка на копчињата за коприва. Проширува два инчи за поголем капацитет на пакување. Три предни џебови. Целосно наречен ентериер со џебови за чевли, џеб од патент и ленти за компресија. 20 "Димензии : 20" H x 14 "L x 8.5" W - 6,2 lb . 24 "Димензии : 24" H x 17,5 "L x 9,5" W - 7,8 lb . 28 "Димензии : 28" H x 19.5 " L x 11 "w - 9,2 lb.

Карактеристики на производот

Поврзани производи