Концепти за патувања на Heys USA L'Exotique Exotic Hybrid Set Zebra

Концепти за патувања на Heys USA L'Exotique Exotic Hybrid Set Zebra

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Стил# T219 Материјал : ABS / Поликарбонат композит '' Големини : 20 '' x 14 '' x 9 '' '' 'Тежина : 2,3 кг (5,1 фунти.)' Рамка : Рамки '' 'Тркала : Внатрешни тркала со метални лежишта' „L'Exotique® додава возбудливи отпечатоци од животни и апстрактни обрасци на акредитираниот дизајн на оригиналниот L'Exotique® Секоја печатење има своја посебна внатрешна постава што одговара на темата за боја на неговата надворешна обвивка. Уникатните отпечатоци се заштитени со слој на чиста боја на палто што исто така му дава прекрасен сјаен сјај. L'Exotique е исто така хибриден со најлон џебови®.

Карактеристики на производот

Поврзани производи