Глобален 13223C радијатор одговара на Изберете: 2012- Хонда Цивиќ, 2013- Акура Илкс

Глобален 13223C радијатор одговара на Изберете: 2012- Хонда Цивиќ, 2013- Акура Илкс

Во продавницата
DEN 443.84
Стока:

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да се извлече и да се распадне топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Глобален 13223 C радијатор одговара Изберете : 2012-2015 Honda Civic 4 CYL 1,8 L 2013-2015 Acura ILX 4 Cyl 2,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи