Спакувана забава 1 Пластика и алуминиумска рамна железна коса, сина

Спакувана забава 1 Пластика и алуминиумска рамна железна коса, сина

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Направете ја вашата рутина за коса забава со оваа спакувана забава ултра лесен рамен железо! Со потписот сино и дизајн на виножитото, невозможно е да не сакате да ја правите косата. Што добивате со ова симпатично рамно железо? Поставки за топлина од 175 степени до 450 степени, автоматско исклучување и мазни, алуминиумски плочи за летање. Со заоблена форма на барел, можете да создадете и убави кадрици со ова рамно железо. Совршено е за секој и секој вид коса или посакуван стил. Сега тоа е причина да се фрли забава! Одличен зацрвнувач за густа коса со лизгачки плочи. Заоблената форма на барел - ви овозможува лесно да ги исправите, да додавате свиоци и флипс, и убави кадрици без да се кревате. Дигитален LED дисплеј на топлина - Дигитално изберете совршена топлина за вашиот тип на коса . Опсег на топлина 175 степени до 450 степени - Изберете од тивок оган за ситна коса и висока топлина за густа коса, совршена за секој и кој било вид на коса или посакуван стил . Ултра лесна категорија - стилизирањето на вашата коса не треба да биде тренинг. Ултра лесен дизајн го олеснува и попрецизниот стил . Автоматското исклучување - животот има доволно стрес. Нашето железо автоматски се исклучува по 60 минути - уште една работа за која треба да се грижите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи