Симпатична Детска Ранец Диносаурус Училишна Торба За Момчиња Девојчиња Одвојлива Торба За Рамо,Детска Чанта За Градинка Предучилишна Расадник Патна Торба

Симпатична Детска Ранец Диносаурус Училишна Торба За Момчиња Девојчиња Одвојлива Торба За Рамо,Детска Чанта За Градинка Предучилишна

Во продавницата
DEN 175.84
Стока:

Карактеристики : 1.Овој ранец за деца е изработен од висококвалитетен водоотпорен материјал надвор, лесен и лесен за чистење.Мини детскиот ранец е совршен за деца кои одат во предучилишна или секојдневна игра. Совршен детски ранец од предучилишна до градинка2.Мазен патент и армирано шиење за издржливост.Издржлив и модерен,отпорен на гребење и кинење,многу лесен за чистење за Девојчиња секојдневна употреба.3.Малата торба што може да се одвои може да се користи како торба за рамо.И овој детски ранец доаѓа со прилагодлив ремен за рамо може да ви даде повеќе опции за носење. Прилагодливите ремени за рамо и задниот панел што дише со воздушно амортизирање обезбедуваат поддршка и удобност,4.Совршени додатоци за секоја пригода,Мини предучилишна чанта за дете да носи свои закуски, мали играчки и други работи кога учествува во какви било активности на отворено.5.Ранец за моден дизајн совршен за торби за одмор за викенд, многу стилски за купување или правење активности на отворено,градинка, училиште, парк, патување и свадба. Спецификации : големина На Производот : 11.02*4.72*13.77 во.Тежина : околу 0,3 Кгстил : Секојдневен, Моден, Симпатичен Принт, Цртан Филм Диносаурусприменливи прилики : училиште, шопинг, работа, патување, забава, топка итн.Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.4.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Симпатичен детски ранец изработен од издржлив водоотпорен материјал, ефикасна заштита други предмети во торбата од слаб дожд. Ременот за рамо може да се прилагоди на соодветна големина за удобно носење. И тоа е доста издржлив и цврст, лесен. Ова не е детски ранец со редовна големина, доволно е простран за да ги задоволи секојдневните потреби на децата. Backетскиот детски ранец може да се користи и за различни активности во затворени простории и на отворено,како што се пешачење,кампување,одмори,активности на отворено,градинка и многу повеќе. Овој симпатичен детски ранец за момче девојче е префект како подарок за деца на божиќ, денот на вљубените или birthday.It е најдобриот подарок за семејството и пријателите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи