Raybestos Елемент Кочница Кабли, П. н. е. Одговара изберете: ТОЈОТА ТАКОМА, ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЈНО КАБИНА

Raybestos Елемент Кочница Кабли, П. н. е. Одговара изберете: ТОЈОТА ТАКОМА, ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЈНО КАБИНА

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата. Склоповите на кабелот за сопирачки се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова обезбедува беспрекорна изведба секој пат кога се применуваат. RAYBESTOS ELEMENT3 КАБЛИТЕ За СОПИРАЊЕ Функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите на OE. Обезбедува оптимална заштита, работен век и безбедност. Челичните кабли за сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија. Обезбедува безбедна, мазна сопирачка се применуваат и ослободување секој пат. Ги вклучува сите загради и фитинзи во стилот НА ОЕ. Лесна инсталација и одговара на ое. Одговара Изберете : 2014,2015 ТОЈОТА ТАКОМА 2013 ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЈНА КАБИНА 2005-2007,2009-2012 ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА 2008 ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЕН КАБИНА ДОЛГ КРЕВЕТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи