Детелина 99-Навој За Монистра # Тежина Дворови Пкг-Зелена

Детелина 99-Навој За Монистра Тежина Дворови Пкг-Зелена

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Конец За Монистра. Користете ја оваа нишка со тежина од 60 со сите ваши проекти за монистра. Користете го со Разбој за Монистра Од Детелина.Карактеристики овој пакет содржи една калем од конец од 218 јарди.Боја-Зелена-СКУ : НТМКГП24163 Детелина Монистра Нишка #60 Ст 218ид Зелена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи