Бебе Мало Дете Девојки Боди Момчиња Со Долги Ракави Солидна Плетена Качулка Ромпер Комбинезон Облека За 6 Месеци

Бебе Мало Дете Девојки Боди Момчиња Со Долги Ракави Солидна Плетена Качулка Ромпер Комбинезон Облека За 6 Месеци

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

Големина : 70 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 50СМ/19.6" Должина : 53СМ/20.8" Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 52СМ/20.4" Должина : 56СМ/22.0" Големина : 90 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 54СМ/21.2" Должина : 59СМ/23.2" Големина : 100 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 56см/22.0" Должина : 62см/24.4" Бебе Девојки Боди бебе девојки едно парчиња девојка Качување Облека. бебе боди новороденче облека дете ромпер. бебе девојка боди долги ракави дете девојка боди onesie. Новороденче Новороденче Девојче Девојче Боди Ромпер Комбинезон Облека облека. Направено со супер мека ткаенина што дише, која е лесна за нега и нежна за кожата на вашето дете.

Карактеристики на производот

Поврзани производи