Графички Велосипед Сад Крпа, Во Собата на

Графички Велосипед Сад Крпа, Во Собата на

Во продавницата
DEN 191.84
Стока:

ОД 1975 ГОДИНА, ТАГ дизајнира и произведува подароци и украсни додатоци со визија да донесе добро дизајнирани, стилски и достапни производи во домот на секој потрошувач. Материјал : 100% памук. Димензии : 26 Инчен L x 18 инчен W. Нега : машинско перење ладно одделно, исушете го ниско.

Карактеристики на производот

Поврзани производи