Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung Galaxy S23+ Плус , Trippy Gingham Кариран Печатење, Лесен, Флексибилен, САД

Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung Galaxy S23+ Плус , Trippy Gingham Кариран Печатење, Лесен, Флексибилен,

Во продавницата
DEN 384.00
Стока:

Talkingcase®Е Тенок Телефон Случај Со Трипи Gingham Карирани Дизајн, Зелена Карирана Мрежа.Специјално Дизајниран За : Samsung Galaxy S23+ Плус 2023.Компатибилен Број На Телефонски Модел : Галакси С23+ Плус.НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не За Галакси С23/ С23 Ултра/ С22/ С22 Плус/ С22 Ултра.Телефонски Оператор : AT&T, Boost, Потрошувачки Мобилен, T-Mobile, Американски Мобилен, Verizon, Xfinity Mobile. Премиум Ултра Флексибилниот Капак За Дизајн На Гел на Talking Case е еден од Нашите Најпродавани. Го Краси Вашиот Телефон со Нашите Сопствени Уметнички Дела, додека Го Штити од Нула и Удар. Изработен е Од Супер Мек Лесен Термопластичен Полиуретан (ТПУ) и е Отпорност на Гребење, Отпорност на Нечистотија и Апсорпција на Удари. Изборен Заштитник на екранот Од Калено Стакло. Заштитете го екранот од кршење, гребнатини и испакнатини и одржување на екранот на телефонот беспрекорен при долготрајна употреба. Прецизно Инженерската Форма И Дизајн Нуди Лесен Пристап до Порти и Копчиња. Прилагоден Дизајн за Лесна Инсталација и Отстранување. Премиум Дизајн На Уметнички Дела за Да го Нагласите Вашиот Вкус и Стил. Уметничките дела се Дизајнирани и Печатени во САД со мастила одобрени Од калифорнискиот стандард За Здравје и Безбедност. ***Ова е ПЕЧАТЕН дизајн со мазна површина. Тоа не е текстура површина.***. Инженер и Тестиран За Работа со Безжично Полнење без Отстранување на Случајот. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено Во Изработката на Кој Било Од Нашите Отпечатоци За Дизајн На Животни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи