Нова Економија Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 1993 - Тојота Корола Вагон

Нова Економија Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 1993 - Тојота Корола Вагон

Во продавницата
DEN 1119.84
Стока:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Ново Склопување На Фаровите На Возачот За Замена На Економијата. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Фарови. Одговара На Вашиот Вагон Тојота Корола Од 1993-1996 Година. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Економија Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 1993-1996 Тојота Корола Вагон Седан И Вагон Модели, Изработени Од Пластика . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Карактеристики на производот

Поврзани производи