Брглопф Женски Кардиган Со Долги Ракави Блок Во Боја Отворена Предна Јакна Надворешна Облека Обична Лабава Лесна Жена Прикривање

Брглопф Женски Кардиган Со Долги Ракави Блок Во Боја Отворена Предна Јакна Надворешна Облека Обична Лабава Лесна Жена Прикривање

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексгендер : Жени, Дама, Женска Должина : Долг Ракав : Мода, Секојдневен, Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : кардиганите за жени се совршени со фармерки, шорцеви, хеланки, спортски панталони и здолништа. Мода за спарување со очила за сонце, појас или ѓердан. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја во секое време. Покажете ја вашата уникатна убавина. Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени,ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Предупредувања : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Материјал : Спандекс + Полиестер.Долг Ракав, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Повод : Одлично За секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица,aut, зима. Овие основни џемпери од кардиган лесно можат да се спарат со блузи, маици, кошули, фустан, хеланки, фармерки и чизми до глужд за да завршат гроздобер, скромен, елегантен и функционален секојдневен изглед. Нега на облека : Препорачајте рачно перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте. Карактеристики : џемпер за култури, женски џемпери кардиган, долги џемпери за жени,исечени џемпери за женски мантил,капут за дожд,врвен капут,мантил,капут за дожд за жени водоотпорен,сече сув брз врвен капут, зимски палта за жени. Карактеристики : атлетски јакна жени,исечени жан јакна за жени,црвена блејзер јакна за жени,исечени јакна жени,кратки ракави тексас јакна за жени,вештачка кожа јакна жени,јакна жени, Долги ракави жан јакна жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи