Елошман Мажи Чизма До Глуждот Лесни Топли Чизми Чизми Со Врвка Работни Чизми Работно Место Нелизгачки Кадифен Обложени Зимски Чизми Отпорни На Лизгање Чевли За Об?

Елошман Мажи Чизма До Глуждот Лесни Топли Чизми Чизми Со Врвка Работни Чизми Работно Место Нелизгачки Кадифен Обложени Зимски

Во продавницата
DEN 271.68
Стока:

Предната чипка нагоре и страничниот патент ви овозможуваат брзо да ја вклучите и исклучите патиката.Опис : Пол : Унисекс, Мажи, Женски Стил : Работна Чизма, Чизма До Глуждот, Зимска Чизма, Топла Чизма Тип На Шема : Цврста Боја : Црна(Ткаенина), Црна(Мрежа), Црна(Кадифена Постава)(Опционално)Големина : САД 5, САД 5.

Карактеристики на производот

Поврзани производи