Тепих Гроздобер Црн Кариран Камион Со Свинско Дрво Зрно Внатрешен Надворешен Тепих Лесно Чистење Не Пролевање Надвор Голема Подна Подлога и Тепих за Двор Палуба К?

Тепих Гроздобер Црн Кариран Камион Со Свинско Дрво Зрно Внатрешен Надворешен Тепих Лесно Чистење Не Пролевање Надвор Голема

Во продавницата
DEN 381.44
Стока:

Надворешен Тепих : реверзибилен надворешен тепих изработен од висококвалитетен полиестер, рабовите усвојуваат надграден процес за да избегнат расипување, шиење рамно и фино, што е издржливо, лесно, добро дише, не-пролевање и не се лизга. И нашите надворешни килими за дворови исто така меки и ја штитат кожата или нозете на вашето дете од трева на отворено и топла употреба на палубата и Функционална : овој надворешен тепих може да се користи во повеќе сценарија, како ШТО СЕ Р.в., плажа, кампер, пред трем, градина, двор, пикник, палуба, двор, приколка, балкон или друго надворешно место. Исто така, може да се користи во затворен простор, како спална соба, дневна соба, трпезарија итн. Нашиот разноврсен внатрешен надворешен тепих има стилски и уникатен дезен, кој може да биде идеален подарок за вашето семејство Или пријатели Во Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Затоплување На Куќата Или друг специјален Отпорен на дневна бледнее : нашиот тепих од надворешната врата може да одолее на висока температура и директна сончева светлина, исто така погоден за дожд или снежен ден, нема да избледи. И овој разноврсен тепих на отворено, исто така, може подобро да го украси вашиот надворешен простор, да додаде уникатен елемент, што го прави фокусна точка за собири и релаксацијаиздржлив и Пријателски За Миленичиња : нашите теписи за палуби идеални за област со голем сообраќај, имаат гумена подлога што не се лизга, што може да обезбеди сигурно држење, спречувајќи случајни лизгања или патувања. И надворешен тепих за внатрешен двор, исто така, пријателски за деца или домашни миленици, нема да акумулира нечистотија и влакна на кучето, издржлив и заштитен простор со голем сообраќај од дамки, одржувајте чистота За Чистење И Нега : Лесно чистење и чистење за нашиот тепих за кампување на отворено, можете да користите метла за внатрешен двор да ја избришете дамката или прашината, а исто така можете да користите црево за вода или вентилатор за лисја за чистење. Можете да го оставите овој тепих на отворено да се спушти надвор од вашиот кампер, така што ќе фати лисја и нечистотија, лесни за бришење и истресување. И овој внатрешен надворешен килим исто така може брзо да се исуши кога ќе се измие Или по дожд Килим Гроздобер Црн Кариран Камион Со Свинско Дрво Зрно Внатрешен Надворешен Тепих Лесно Чистење Без Пролевање Надвор Голема Подна Подлога и Тепих за Двор Палуба Кампување Плажа Двор 4'x6u20.

Карактеристики на производот

Поврзани производи