Флолео Трендовски Женски Блузи Плус Големина Кошули Лабава Блуза Клиренс Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3 4 Ракави Маицаumn

Флолео Трендовски Женски Блузи Плус Големина Кошули Лабава Блуза Клиренс Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3 4 Ракави Маицаumn

Во продавницата
DEN 297.44
Стока:

●Floleo Гаранција И Совети€ - ве Молиме контактирајте не ако имате проблеми, Ние ќе ви понудиме задоволително решение и најдобра услуга во рок од 24 часа.Изгледа Мода Кога Напред Напика Или Пресврт Јазол.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. Едноставен и класичен дизајн, плус висококвалитетна и удобна ткаенина, нека оваа чадена блуза повеќе тече, свежа и елегантна. Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Флолео Трендовски Женски Блузи Плус Големина Кошули Лабава Блуза Дозвола Мода Жена V Вратот Три Четвртини 3/4 Ракав Маица Aut.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. €Feature и зима Блузи Функција Q-овој трендовски блузи за жени е едноставен моден дизајн, основен и симпатичен. ●Удобен Материјал● - есенските и зимските кошули се изработени од супер мека ткаенина, растеглива, мека на допир, лесна, дише, пријателска за кожата и не проѕирна, што ви овозможува пријатно искуство при носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Одговараат за, И Пролет. Идеален за пролет, лето, aut и зима.Нашата големина не е големина На Вол-Март. Затоа, проверете ја нашата табела со големини кога купувате, за да можете да ја купите големината што најмногу ви одговара.

Карактеристики на производот

Поврзани производи