Заштитник На Екранот на автомобилот, 0.01 Во Водоотпорен Филм За Заштита На Екранот За Навигација Висока Цврстина Отпорен На Експлозија За Автомобил

Заштитник На Екранот на автомобилот, 0.01 Во Водоотпорен Филм За Заштита На Екранот За Навигација Висока Цврстина Отпорен На

Во продавницата
DEN 454.08
Стока:

Заштитник На Екранот на автомобилот, 0,33 мм/0,01 Во Водоотпорен Филм За Заштита На Екранот За Навигација Висока Цврстина Отпорен На Експлозија за Автомобили Спецификација : Тип На Ставка : Заштита На Екранот За Навигација Материјал : Стакло : Калено Стакло Дебелина : Прибл. 0,33 ММ/0,01 инфитмент : Замена за 2021 година+ Список На Пакети : 1 X Заштитник На Екранот За Навигација1 x Sucker1 x Комплет За Алатки За Асистент За Филм Совршена Опрема : филмот за заштита на екранот За Навигација е замена за 2021 година+, совршено одговара на вашиот автомобил. Материјал : заштитникот на екранот на Автомобилот е изработен од калено стакло, висока цврстина, против пукање и издржлив. Повеќеслоен Композит : Зајакнување на заштитата, составена од четири различни слоеви, направете го екранот појасен и избледете ги отпечатоците од прсти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи