Жени Обични Панталони Со Широки Нозе Секојдневни Еднобојни Прави Долги Панталони За Летна Spring Пролет Лабави Панталони Со Појас За Врзување На Половината

Жени Обични Панталони Со Широки Нозе Секојдневни Еднобојни Прави Долги Панталони За Летна Spring Пролет Лабави Панталони Со

Во продавницата
DEN 558.40
Стока:

Жените Мода Широк Нога Панталони Еднобојни Директно Панталони Лето Повик Лабава Панталони Со Врзување Појас На Половината. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttt t. Mt Length : t93пресврт : t68. Lt Length : t95пресврт : t72. XLt Length : t97пресврт : t76. Големина (инч)ttt t. Mt Length : t36. 61 пресврт : t26. 77 . Lt Length : t37. 40 пресврт : t28. 35 . XLt Length : t38. 19 пресврт : t29. 92 . Спецификација : . Име : Жените Мода Широк Нога Панталони. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Шема : Цврста боја. Големина : М/Л/XL. Содржина На Пакетот. 1 х панталони. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Женските панталони се изработени од полиестер, ултра меки, погодни за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добри удобни за носење. ДИЗАЈН : женските летни лежерни лабави панталони користат еднобојна боја, со појас за врзување на половината, широка нога, исправен дизајн, шик и стилски. ПОВОД : Погоден За секојдневен живот, секојдневна, улична облека, шопинг, одмор, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : M/L/XL. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* Панталони. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи