Кајануо Долна Облека За Жени Назад На Училиште Дозвола Мода Жени Секси Муслин Долна Облека Чипка Зачин Костум Искушение Долна Облека

Кајануо Долна Облека За Жени Назад На Училиште Дозвола Мода Жени Секси Муслин Долна Облека Чипка Зачин Костум Искушение Долна

Во продавницата
DEN 286.24
Стока:

Модни Жени Секси Муслин Долна Облека Чипка Зачин Костум Искушение Долна Облека Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, а не неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.Сезона : Лето, Пролет : Женска Пригода : Сексиматеријал : Спандекспатерн Тип : Цврст Стил : Лежерна, Должина На Сексислав : Јака Без Ракави : В-Врат Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1х Жени Секси Долна облека ?€ Ексклузивен Дизајн Q : Создадете свој секси и совршен изглед со Оваа Долна Облека Kayannuo-совршена За Божиќ, празници и Нова година. Секоја жена го заслужува тоа! Тоа не само што го зголемува интересот на вас и вашата љубов, туку и го подобрува квалитетот на животот. ①Прилика : Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба, Бањата или секоја вечер,ве прави зачудувачки!Модерен за носење со фармерки, здолниште или јакна под градник без прерамки.Чувствувајте Се самоуверено во вашата фигура од нашите секси теди. ?●Специјален Подарок} : Оваа Женска Секси Долна облека е совршена комбинација на Женско Душевно Тело и Љубов. Ќе ви се допадне оваа секси ноќна облека. Воодушевете се вас и вашата љубов со овој секси сет за долна облека на дедо мраз!. ●Нега На облека : рачно миење ладно одделно. Висат суви и не се перат во машина. Не паѓајте суво, не избелувајте. ? [Задоволство Прво] - задоволството На Клиентите е наш врвен приоритет. Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурни дека ќе се потрудиме да го направиме правилно. Ве молиме погледнете ја табелата со големини слики и описи на производи, како и нашите повратни информации од клиентите, за да обезбедите точно вклопување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи