Компатибилен СО Lg V Thinq 5g Телефон Случај, Цвеќиња-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај ЗА LG V ThinQ 5G

Компатибилен СО Lg V Thinq 5g Телефон Случај, Цвеќиња-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај ЗА LG V ThinQ

Во продавницата
DEN 207.84
Стока:

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.[Целосна Заштита На Работ] Лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.[Единствена Карактеристика] Лесен За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.[Поддршка Безжичен Полнач] мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Врвен Квалитетизработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.Целосна Заштита На Работ лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.Единствена Карактеристикалесни За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.Поддршка безжичен Полнач мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Лесна Инсталацијалесен, лесен дизајн за држење совршен за секојдневна употреба. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. Компатибилен СО Lg V60 Thinq 5g Телефон Случај, Цвеќиња - 23 Случај Мажите Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Доказ Случај ЗА LG V60 Thin Q 5 G.

Карактеристики на производот

Поврзани производи