Киплики Машки Тенок Фит Панталони Клиренс Зимски Кариран Дуксер Панталони Комплети Спортски Костум Тренерка

Киплики Машки Тенок Фит Панталони Клиренс Зимски Кариран Дуксер Панталони Комплети Спортски Костум Тренерка

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Киплики Падот На Мажите Обични Лабави Цврсти Половина Половината Модни Џебови Долги Панталони. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, дише и лесен, ви овозможува меко и удобно чувство во стилско вклопување. Карактеристика : Долги карго џогер панталони,лабаво вклопување, еластичен струк со внатрешна врвка за влечење, лесен за прилагодување. Модерни и Секојдневни Бои : Нашите Панталони За Паѓање Киплики доаѓаат во различни атрактивни избори во боја, лесно се мешаат и се совпаѓаат со вашата омилена маица и патики!Достапни се различни бои. Без разлика дали барате удобен пар машки панталони кои ќе ја издржат вашата интензивна рутина за џогирање или едноставно сакате да додадете модерен шмек на вашиот секојдневен изглед, панталоните за салон за мажи Киплики се токму она што ви треба! ●Премиум Супер Мека Ткаенина ● Овие машки спортски панталони Киплики се направени со најквалитетна ткаенина, лесна за перење и дизајнирана да го издржи тестот на времето без промена на бојата или намалување. ●Лесен и Удобен ● дизајнот На половината И глуждот со Висока еластичност ве прави пофлексибилни и поудобни кога ги носите панталоните во секојдневниот живот.Модниот дизајн ги прави панталоните одлични за комбинирање со кошули или дуксери. Панталони за мажи киплики совршени за сите активности на отворено како тренинг, кошарка ,фудбал, фудбал, џогирање, патека, возење велосипед, качување, пешачење ,тренинг, вежбање во теретана, бодибилдинг, кревање тегови, перформанси или кој било друг вид спортски активности, како и секојдневна и салонска облека. ●Прилика За апликација} овој обичен киплики машки панталони за менис одлично за многу прилики, тоа може да биде подарок за вашиот сопруг.Не само што може да се носи на летни одмори, спортски риболов на отворено и сл, туку може да се носи и за работа или секојдневниот живот. ●Големина И Услуга Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате, можете да изберете да купите 1-2 големини поголеми.

Карактеристики на производот

Поврзани производи