Впечатоци Цврст Памук 800-Конец Брои Длабоко Џеб Лист Во Собата

Впечатоци Цврст Памук 800-Конец Брои Длабоко Џеб Лист Во Собата

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Донесете топло и удобно чувство на вашата постелнина со овој супериорен комплет чаршафи. Одликувајќи се со 100 проценти, 800 конец брои памук тоа е и трајно и луксузно. Длабоката длабочина на џебот и целосно еластичниот вграден лист ќе ги задржат вашите чаршафи на место додека спиете. Комплетот Вклучува : (1) Рамен Лист, (1) Вграден Лист, (2) Навлаки За Перници (1) навлака за Перници вклучена со ГОЛЕМИНИ БЛИЗНАЦИ и БЛИЗНАЦИ XL). Материјал : 100% Памук. Бои : Бургундска, Слонова Коска, Јоргована, Средно Сина, Жалфија, Камен, Сребро, Бела. Модел : Цврст. Број На Нишки : 800. Квалитет : Целосно еластичен вграден лист одговара на преголеми душеци дебели до 18 инчи. Карактеристики сјаен сјај од сатената ткаат. Стил : Секојдневен, Класичен, Модерен И Современ, Традиционален.

Карактеристики на производот

Поврзани производи