Тојела 4К Далечински Управувач Со Двојна Камера Тристран Избегнување Пречки избегнување на пречки црн 4К ЕДИНЕЧНА БЕЗЖИЧНА БАТЕРИЈА

Тојела 4К Далечински Управувач Со Двојна Камера Тристран Избегнување Пречки избегнување на пречки црн 4К ЕДИНЕЧНА БЕЗЖИЧНА БАТЕРИЈА

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Информации за производот : Преклопена Големина : 13х7х5, 5см / Расклопена : 25х25х5, 5смфлајт систем : интелигентен лебдечки лет/тристрана функција за избегнување интелигентни пречки : 4к двојно префрлување камера, контрола на мобилен телефон, интелигентно лебдење,пренос на слика со висока дефиниција, производство НА мв, ПРЕДВОДЕНА светлина СО Висока осветленост, сензор за гравитација, зумирање 50х, снимање убавина, лизгање со прст на патеката, Полетување/слетување/враќање со Еден Клуч, режим без глава, ролна Од 360°, параметри на прекинувачи за брзина : 4k предна леќа (рачно прилагодување од 90°) + долна батерија на телото на батеријата на hd леќа : модуларна литиумска батерија батерија за далечинско управување : batt батерија*3 (се продава одделно)траење на батеријата : околу 18-20 минути растојание на летот : околу 100 метри листа на пакување : 1* беспилотно летало+1* батерија тојела 4к далечински управувач со двојна камера тристран избегнување на пречки избегнување на пречки црна 4k единечна wifi единечна батерија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи