Флеш Мебел Лоди Правоаголни Југозападна Беж, Сина Површина Килим, 4'5'

Флеш Мебел Лоди Правоаголни Југозападна Беж, Сина Површина Килим, 4'5'

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Покажете го вашиот личен стил и донесете го чувството на југозападниот дом со неверојатната геометриска шема на овој тепих. Овој разноврсен тепих ви овозможува да додадете топлина на дрвените подови, да додадете боја на повеќе простори и да ги заштитите тротоарите во области со голем сообраќај. Овој тепих со низок куп може да биде топло место за вашите стапала покрај креветот или акцент во вашата шема за дизајн. Современите килими обезбедуваат неколку придобивки во домот. Направен од олефински влакна, овој современ тепих е отпорен на дамки и вода, брз во боја и обезбедува меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага во промовирање на протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Југозападен Геометриски Килим со Акцент 4' х 5' за Внатрешна Употреба. Земјени Нијанси На Сина, Беж и Кафеава боја. Водоотпорни, Брзи во Боја и Ултра Меки Олефински Влакна Отпорни на Дамки. Силната и Издржлива Подлога од Јута дава структурен интегритет. Пријателски За деца и Миленичиња. Вакуум Без Бар За Тепање; Исчистете Го Местото Со Вода и Благ Раствор за Детергент. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 2 'Х 3'.

Карактеристики на производот

Поврзани производи