Ступел Индустри Сити Такси Кросвок Глам Мода Црвена Наметка Платно Ѕидна Уметност Од Едоардоereере

Ступел Индустри Сити Такси Кросвок Глам Мода Црвена Наметка Платно Ѕидна Уметност Од Едоардоereере

Во продавницата
DEN 719.84
Стока:

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Едоардо .ере.

Карактеристики на производот

Поврзани производи