Примарно Злато Каратно Жолто Злато И Обетки со Дијаманти обложени со Родиум 3х Обрач

Примарно Злато Каратно Жолто Злато И Обетки со Дијаманти обложени со Родиум 3х Обрач

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Дајте волшебен шмек на вашиот стил со овие 14 каратно жолти златни и бели обетки со обрач обложени со родиум. Овие обетки од 55 мм имаат брилијантна завршница исечена со дијаманти за прекрасен сјај. Овие прекрасни обетки се прицврстени со жица и спојка.Метална Тежина : 4.47 Gramsjewelry Тип : Fineearing Тип : Hoop Jewelry Финиш : Дијамант-cut Gender : женско затворање : Saddleback Metal : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолто Обложување : Бели Родиумдимензии : 55mm дијаметар, дебелина 3mmlightweighty вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу Полиран, Жица и Спојка,14 Каратно Жолто Злато, Бел Родиум, Дијамант Сече.

Карактеристики на производот

Поврзани производи