Пенливи Комплети За Шминка За Сенки За Очи, Течна Сенка За Очи Фина Бисерна Текстура За Козметика За Шминка За Очи

Пенливи Комплети За Шминка За Сенки За Очи, Течна Сенка За Очи Фина Бисерна Текстура За Козметика За Шминка За Очи

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Пенливи Комплети За Шминка За Сенки За Очи, Течна Сенка За Очи Фина Бисерна Текстура За Козметика За Шминка За Очи Спецификација : Тип На Ставка : Поставка За Сенки За Очи : Употреба На Течни Производи : Шминка, Список Со Пакети За Шминка За Очи : 8 x сенката За Очи сјајна и светла сенка за очи навлажнува. Бојата е светла, долготрајна и лесно се вклопува во кожата и го одржува сјајот. Оваа сенка за очи е опремена со глава на четка, која може да се користи и како свилена буба во комбинација со контурата на окото. Лесно се отвора сјајна и долготрајна сенка за очи совршено ги спојува бисерите и сјајот за да ве направи публика. Сенката за очи има и стабилен сјај, фина бисерна текстура, не е лесна за ѓубриња и нема размачкување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи