Модни Девојки Вертикални Хеланки, Тенки Панталони, Памучни Џебови, Надворешни Бебиња Носат Панталони со сите натпревари

Модни Девојки Вертикални Хеланки, Тенки Панталони, Памучни Џебови, Надворешни Бебиња Носат Панталони со сите натпревари

Во продавницата
DEN 224.00
Стока:

Материјал : 65% Памук 35% Полиестерски влакна Тип : Стил на панталони до Глуждот : Тип На Панталони Со Молив : Цврст Пол : унисекс тип : Редовен Тип На Половината : Тип На Средно Затворање : Еластична Декорација На Половината : Име На Неебранд : Број на Немодел : детска облека : одговара на големината, земете ја вашата нормална големина потекло : Цн(Потекло)Сезона : Летен Опсег : 13-24м,25-36м,4-6делно име : Детењезе- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Панталони Должина на waist901-2 Y48cm(18.90")34cm(13.39")1002-3 Y53cm(20.87")35.5 cm(13.98")1103-4 Y58cm(22.83")37cm(14.57")1204-5 Y62cm(24.41")37cm(14.57")1305-6 Y66cm(25.98")38cm(14.96")пакетот вклучува : 1*панталони белешка : 1. Поради различни методи на мерење, може да се појави грешка од 1-3см, од кои сите се во рамките на нормалниот опсег. Ве молиме разберете.2. Ако сте незадоволни по добивањето на стоката, ве молиме не грижете се за лошите критики или вратете ја стоката, можете да разговарате со нас, ние ќе се справиме правилно и ќе се потрудиме да ги задоволиме двете страни.3. Сликата на производот и вистинскиот производ ќе имаат разлика во бојата поради проблемот со светлината за снимање, а бојата на производот е главно вистинскиот производ. 1. Поради различни методи на мерење, може да се појави грешка од 1-3см, од кои сите се во рамките на нормалниот опсег. Ве молиме разберете. 2. Ако сте незадоволни по добивањето на стоката, ве молиме не грижете се за лошите критики или вратете ја стоката, можете да разговарате со нас, ние ќе се справиме правилно и ќе се потрудиме да ги задоволиме двете страни. 3. Сликата на производот и вистинскиот производ ќе имаат разлика во бојата поради проблемот со светлината за снимање, а бојата на производот е главно вистинскиот производ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи