Детски Костим за Капење На Мало Девојче Прикривање На Плажа За Девојче Шифон Кошула Бикини Облека За Плажа Костим За Капење Фустан За Пливање Облека за Бебиња

Детски Костим за Капење На Мало Девојче Прикривање На Плажа За Девојче Шифон Кошула Бикини Облека За Плажа Костим За Капење

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Сезона : Пролет, Лето. Тип на ракави : Долг Ракав. Тип патарн : Цврст. МАТЕРИЈАЛ : Шифонтоп Девојки Долги Ракави Табела : . Големина : И Препорачана Возраст : 4-5 Години Биста : 80см/31,5" Предна Должина : 70см/27,5" Должина На Грбот : 75см/29,5"Големина : М Препорачана Возраст : 6-7 Години Биста : 85см/33,5" Должина На Предната Страна : 71см/27,9" Должина На Грбот : 76см/29,9"Големина : Л Препорачана Возраст : 8-9 Години Биста : 90см/35,4" Должина На Предната Страна : 72см/28.3" Должина На Грбот : 77см/30.3"Големина : xl препорачана возраст : 10-11 години Биста : 95см/37.4" Предна Должина : 73см/28.7" должина на грбот : 78см/30.7"големина : ххл препорачана возраст : 12-13 години биста : 100см/39.4" Должина На Предната Страна : 74см/29.1" должина на грбот : 79см/31.1" девојка костим за Капење плажа прикриената облека може да биде секојдневна кошула или прикривање, за бикини или какви било летни шорцеви детска спортска кошула. Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Висината И Тежината За Вашите Деца И Проверете Дали Сте Го Избрале Вистинскиот Size.It Е Убав Подарок За Вашето Мало Девојче. Малите Долни Кошули. Повлекување На Затворање Летна Облека за Големи Девојки. ПРИОРИТЕТ НА МАМА ИЗБЕРЕТЕ : Покријте За Девојки Изработени од Мек И Дише Материјал и Лесен, Ја Одржува Вашата Девојка Ладна Во Летните Денови со Градник За Полици за Жени. Класичен Моден Дизајн : Длабокиот Врат И Страничниот Дел На Асиметричниот Раб, Го Прави Вашето Мало Девојче Да Изгледа Кул и Симпатично Во Текот на Летните Денови Средни Врвови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи