Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Изолирани Снежни Комбинезони Џебни Панталони Со Цврста Боја Панталони

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Изолирани Снежни Комбинезони Џебни Панталони Со Цврста Боја Панталони

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Карактеристики : Овој Лежерен Дизајниран Со Различен Уникатен И Шик Принт За Боја На Вратоврска, Кој Додава Повеќе Шарм И Нагласува. Силното Влијание На Бојата Ви Овозможува Да Останете Стилски И Расположени Без Разлика Дали Сте Дома Или Спиете. Оваа Симпатична Дневна Облека, Исто Така, Има Многу Одлични Детали : Половината Со Врвка За Влечење Може Да Ја Прилагоди Вашата Половина За Удобно Вклопување. Меката И Лесна Ткаенина Се Лизга Низ Вашата Кожа Како Воздух И Ве Одржува Ладни Цело Време. Мода И Одличен Дизајн Го Прават Тоа Не Само Пижама,Дневна Облека, Туку И Модна Облека За Отворено. Уште Повеќе, Ова Е Исто Така Прекрасна Облека За Забави Со Пижами и Добар Подарок за Пријателите и Семејството. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Должина На Ракавите : редовна Должина На Панталоните : Долг Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневен, Дневен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина : С Половината : 66см/25.98" Нога : 53см/20.87 "Колк : 91см/35.83 " Должина : 98см/38.58". Големина : М Половината : 70см/27,56" Нога : 55,5 см/21,85 "Колк : 95см/37,40 " Должина : 100см/39,37" . Големина : Л Половината : 74см/29.13" Нога : 58см/22.83 "Колк : 99см/38.98 " Должина : 102см/40.16". Големина : XL Половината : 78cm/30.71" Нога : 60.5 cm/23.82 "Колк : 103cm/40.55 " Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXL Половината : 82cm/32.28" Нога : 63cm/24.80 "Колк : 107cm/42.13" Должина : 106cm/41.73 " Овие панталони нудат шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Овие лесни панталони нудат меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи