Ксинхуаја Животински Ветер Ѕвончиња Бохо Стил Рачно Изработени За Мечка Црвена Панда Мрмот

Ксинхуаја Животински Ветер Ѕвончиња Бохо Стил Рачно Изработени За Мечка Црвена Панда Мрмот

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Карактеристики : . Совршен подарок за пријатели кои сакаат животни. Проверете ја оваа симпатична був, прави јасен звук кога дува ветер. Имаме и други слатки мали животни како лисица, мечка, црвена панда, мрмот. Овие ѕвончиња од животински ветер се насликани со убава и издржлива завршница, па можете да уживате во неа во годините што доаѓаат. Закачете го звукот на ветерот таму каде што дува ветрот и оставете го да игра на ветрот. Спецификација : . Име : животински ветер ѕвончиња. Големина : 13*8*8см. Тежина : околу 260гр.Материјал : пвц. Боја : 9 опции. Пакетот вклучува : . Ветер ѕвончиња*1. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. Ксинхуаја Животински Ветер Ѕвончиња Бохо Стил Рачно Изработена Лисица Мечка Црвена Панда Мрмот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи