Фустани За Жени Женска Обвивка Квадратно Деколте Без Ракави Цврста Должина На Глуждот Секси Фустани Со Поделена Обвивка Црна XL

Фустани За Жени Женска Обвивка Квадратно Деколте Без Ракави Цврста Должина На Глуждот Секси Фустани Со Поделена Обвивка Црна

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

КСЦИККД Фустани За Жени Женска Обвивка Квадратно Деколте Без Ракави Цврста Должина На Глуждот Секси Фустани Со Поделена Обвивка . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Вискоза,5% Spandex Colors : Розова,Жешка Розова,Црна,Темно Зелена,Нане Green Size : L/XL/XXL/3 XL/5xltheksise : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен одмор вклучен : 1 КОМПЈУТЕР женски фустан. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : Лесен, удобен и пријателски за кожата. Изработени од висококвалитетна и висока густина 95% Вискоза, 5% Спандекс. Повод : можете да го носите овој прекрасен фустан за да шетате на плажа со вашите пријатели и да направите убави слики; можете исто така да го носите за да одите на состанок со вашата сакана, овој фустан ќе ве направи гламурозен пред вашиот љубовник; секако дека можете да го носите и на забава, носењето нема да направи да изгледате непостоечки во толпата. Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар. Карактеристика : Женски фустани Модни Жени Секси Цврст Плисиран Сплит Фустан Без Ракави Без Ракави. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи