Алексија Близнак над Близнак Работна Станица Кревет На Спрат Розова И Бела

Алексија Близнак над Близнак Работна Станица Кревет На Спрат Розова И Бела

Во продавницата
DEN 5119.84
Стока:

Вашето малечко ќе работи напорно и ќе спие цврсто со овој кревет на мансарда близнак над близнак. Изработена од челични и композитни дрвени штици, оваа мансарда на работната станица е завршена во слатка комбинација на розова и бела боја. Долниот кревет има кревет близнак со полица за да служи како работна станица, оставајќи простор за предмети како што се книги и лаптоп. Горниот кревет има уникатен дизајн на шатор што ќе го сакаат малите. Гледајте како оваа розова и бела мансарда на работната станица станува главната атракција во спалната соба на вашето малечко. Сетот вклучува : еден (1) кревет на спрат. Заштедете простор и направете чудна изјава со овој прекрасен кревет на спрат на тешка работна станица. Челична рамка во прав обложена во бело со композитни дрвени панели завршени во розова боја. Горниот кревет со розова крошна од полиестерска ткаенина, затворен долен дневен кревет и вградена работна станица нуди пријатно повлекување. Заштитни огради и на креветите и на аголните скали за безбедност. Одделува во двокреветна мансарда кревет и двоен дневен кревет. Рамка изградена со челични цевки со тежок мерач, МДФ и инженерски ламинат. Вклучена е лесна за составување челична основа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи