Боемски Мешан Комплет Веганска Фау Кожа Кафеава Геометриска Покривка За Перница За Кауч, Постелнина

Боемски Мешан Комплет Веганска Фау Кожа Кафеава Геометриска Покривка За Перница За Кауч, Постелнина

Во продавницата
DEN 527.84
Стока:

Внесете одржливост и стил во вашиот дом со Нашиот Украсен Бохо Мешан Дизајн Вегански Навлаки За Перници За Фрлање Вештачка Кожа. Овие корици имаат уникатна мешавина на обрасци и текстури. Геометриските и цврсти обрасци лесно ги надополнуваат сите видови мебел, што ги прави идеални за различни простори : дом, спална соба, кревет, дневна соба, гостинска соба, софа, кауч, клупа, стол, трпезарија, домашна канцеларија. Нашите ткаенини СЕ обоени СО СТАНДАРДНИ 100 од сертифицирани производи ОЕКО-ТЕКС без штетни материи. Упатства за нега : чисто место. Вклучува : 4 Навлаки За Перници. Инсерти не се вклучени. Боја : Кафеава, Беж. Големина : 12 "х 20", 17"х 17". Материјал За Покривање : Вештачка Кожа 20% Полиестер, 77% Пвц, 3% Стп, 100% Полиестер. Скриеното затворање на патентот обезбедува беспрекорен изглед наоколу. Произведено Во Турција. Ве молиме Запомнете : дигиталните слики се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои може малку да се разликуваат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи