3xl Камо Директор На Клинички Услуги Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

3xl Камо Директор На Клинички Услуги Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел Камо Директор На Клинички Услуги Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Камо Директор На Клинички Услуги отпечатени преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Карактеристики на производот

Поврзани производи