Арт Дизајнарт Падне Во Неверојатни Бои Пејзаж Платно печати во. широко внатре. високо

Арт Дизајнарт Падне Во Неверојатни Бои Пејзаж Платно печати во. широко внатре. високо

Во продавницата
DEN 704.00
Стока:

Оваа Голема Пејзажна Платнена Уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто во текот на 1 инчен дрво под рамка обезбедување на платно се изучува и не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со обвивка од меурчиња, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој отпечаток од платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени висечки комплети ориентација : Хоризонтална, Пејзажна, Правоаголна Тема : Пејзажен Тип : Ликовна Уметност Гикли, Ликовна Уметност, Платнен Уметнички Материјал : Платно, Шумски Стил : Пејзажи, Хоризонтална, Врамена Уметничка Рамка : Фрамедартист : Непозната Големина : средна, Голема, мала фабрика запечатена кутиите не можат да се вратат ако се отворат. Ориентација : Хоризонтална, Пејзаж, Правоаголник. Предмет : Пејзажи. Тип : Ликовна Уметност Гикли, Ликовна Уметност, Платнена Уметност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи