Ксреј Момчиња Boен Подигање

Ксреј Момчиња Boен Подигање

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Овие чизми се направени за одење и тоа е токму она што тие ќе го направат! Вашето малечко ќе биде новиот човек за градот Воidен, лулајќи луксузна кожна конструкција и контраст, гумени надворешни ѓонови што го одржуваат удобен и стилски.Горна : 80% Вештачка Кожа, 20% Текстил, Надворешен Ѓон : ТПР, Постава : 100% Мрежа, висина На Петицата : 1', висина на Вратилото : 3,75', обем На Вратило : 6'idденска Чизма За Момчиња Од Xray.

Карактеристики на производот

Поврзани производи