Базиреј Женски Летен Фустан Летен Копче Краток Ракав А-Линија Летен Фустан Женски Цветни Обични V-Вратот Летен Фустан Виолетова 3XL

Базиреј Женски Летен Фустан Летен Копче Краток Ракав А-Линија Летен Фустан Женски Цветни Обични V-Вратот Летен Фустан Виолетова

Во продавницата
DEN 399.84
Стока:

Тип На Ставка : Цветни Фустани Во А-Линија. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Памучна Облека : Средна Должина Дебелина : Умерен Стил : Секојдневна, Улична Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Партиски Фустан. Нега на облека : Рачно перење ,машинско перење и суво закачување,не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овој Секојдневен фустан е изработен од памук, тој е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Карактеристики : Женски Лето Повик Цветни Копчето За Печатење V Вратот Краток Ракав Памук Лен Фустан. Дизајн : Цветен Принт, Фустаните Со А-Линија Со Врат Го прават овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани.Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен и стилски летен изглед . Погоден за забава, шопинг, работа, надвор, дома и многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи