Ловско Комбинезони За Жени Класичен Секојдневен Тенок Фит Тексас Комбинезон Комбинезон За Лигавчиња Женски Исечени Комбинезони За Половината За Вратоврска Ромпе

Ловско Комбинезони За Жени Класичен Секојдневен Тенок Фит Тексас Комбинезон Комбинезон За Лигавчиња Женски Исечени Комбинезони

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Женско Модно Копче Цврст Обичен Комбинезон За Суспендирање Без Ракави Без Ракавикарактеристики : 1.Карактеристики : комбинезони,Секојдневни,Цврсти комбинезони,Без Ракави.2.Материјал : Полиестер.Направено од квалитетна ткаенина, лесна мека и удобна.3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или џентлмашинско перење во ладна вода / не избелувајте / исушете Ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Квадрат-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Ракавот Должина : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Половината : 85см/33.46" Колк : 102см/40.16 "Должина : 122см/48.03" Женски Летни Секојдневни Комбинезони Женски Модни Копчиња Цврсти Секојдневни Ками Без Ракави Суспендиран Комбинезон Розова. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи