BOO Компатибилен 12v AC Dc Адаптер Замена За Сигурен Електроника PS-SP 320 - 12vdc Кабел За Напојување Кабел PS Полнач Mains PSU

BOO Компатибилен 12v AC Dc Адаптер Замена За Сигурен Електроника PS-SP 320 - 12vdc Кабел За Напојување Кабел PS Полнач Mains

Во продавницата
DEN 182.08
Стока:

КОНКИН БУ Компатибилен 12v AC / Dc Адаптер Замена За Сигурна Електроника PS-SP11111 320-312 12vdc Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Psu 12 V AC / Dc Адаптер За Сигурна Електроника PS-SP11111 320-312 12vdc Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Psu. Влез : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В 50-60хз Ширум Светот Употреба НА Напон Псу, Не-ОЕМ, но 100% Компатибилен. Ветивме Напреден Дизајн, Висока Преносливост Бренд Замена за Полначи. Висока ефикасност на размена На Енергија за контрола на работната температура и стабилно работење. Ве молиме слободно користете ги нашите адаптери. Пакетот вклучува & ЗАБЕЛЕШКА : 1 х Адаптер Полнач, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го изберат правото адаптер пред да нарачате.

Карактеристики на производот

Поврзани производи