- Премиум Предна Лева Долна Контролна Рака Со Топчест Спој И Черупка Компатибилна Со Мазда МХ-Миата 2006-2,0 Л

- Премиум Предна Лева Долна Контролна Рака Со Топчест Спој И Черупка Компатибилна Со Мазда МХ-Миата 2006-2,0 Л

Во продавницата
DEN 5600.00
Стока:

Склоповите на раката За контрола на суспензијата а-премиум се идеален избор за замена на склоповите на Раката за Контрола на Скршената Суспензија. Сите Склопови За Контрола На Суспензијата ги исполнуваат или надминуваат спецификациите НА ОЕМ. Поради високиот стандард на производство, ќе дојде со една година гаранција за квалитет. Компатибилен Со Mazda Модели : MX - 5 Miata 2006-2015 L4 2.0 L Со Топчест Спој Oem Број : N5134350 D, N51-34-350 D, N5134350 B, N5134350 C, RK622082, 522-851 Локација : Предна Лева Помала Количина Продадена : Едно Парче Забелешка : Доаѓа со Топчест Спој. А-Премиум Предната Лева Долна Контролна Рака Со Топчест Спој И Черупка Компатибилна Со Мазда МХ-5 Миата 2006-2015 2.0 Л Одговара Изберете : 2006-2012 МАЗДА МХ-5 МИАТА 4 Цил 2 Л 2013-2015 МАЗДА МХ-5 МИАТА ГРАНД ТУРИНГ 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики на производот

Поврзани производи