Ореол Накит 14к Розово Злато Каратно Тркалезно Сечење Природен Бел Дијамант Двоен Ред Машка Годишнина Свадбен Бенд Прстен Денот На Таткото Накит Големина На Прстен

Ореол Накит 14к Розово Злато Каратно Тркалезно Сечење Природен Бел Дијамант Двоен Ред Машка Годишнина Свадбен Бенд Прстен Денот

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Тоа е симбол на прекрасното патување на кое тргнуваат двајца кога ќе одлучат да го поминат животот заедно. Ореол Накит 14к Розово Злато 3/4 Каратно (ctw) Тркалезно Сечење Природен Бел Дијамант Двоен Ред Машки Годишнина Свадбен Бенд Прстен Накит За Денот На Таткото (Боја : H-I,Јасност : I1-I2, 0,75 cttw) Големина На Прстен-8,5. СОВРШЕНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ ЗА НАКИТ овој прстен Е совршен подарок За секоја пригода како што се подарок за роденден, подарок за денот на вљубените, подарок За Денот На Таткото, свршувачка, ветување, празник Божиќ, нова година блинг, костим, свадба, годишнина, подароци за мажи, подароци за тато, подароци за свекор, подароци за сопруг, подароци за син, подароци за вујко, вкусни убави деликатни подароци за најдобар пријател, дедо, брат, тинејџери И ТАКА НАТАМУ. Овој прекрасен прстен ќе биде гордост на вашата невеста! Совршен како годишнина, свршувачка или венчален прстен. Сите наши предмети доаѓаат со белег печат. ДОВЕРБА И КВАЛИТЕТ : ние веруваме дека не правиме компромиси за квалитетот на нашите производи и сме многу сигурни дека ќе го направиме дијамантскиот Накит достапен за масите ширум светот со усвојување на употреба на модерна технологија, Брзина на Извршување, Длабоко Знаење За Производот И Фино Дизајнирање и се надеваме дека нашите производи ќе достигнат далеку и широко. Исто така, одговара за секоја пригода како секојдневно носење дома и канцеларија.75 Карат (Cttw) Круг Намалување На Природни Бели Дијаманти. Тоа е симбол кој ќе трае цел живот и ќе ја претставува убавината на вашата врска со сите ваши пријатели, семејство и соработници. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот На Годишнината, Денот НА Вљубените ИЛИ БОЖИЌ ЗЛАТЕН НАКИТ ОГРАНИЧЕН ДОГОВОР КОЛЕКЦИИ ЗА вас. Ако нешто не е во ред со нашиот производ, ве молиме оставете ни порака, ние се стремиме да ги решиме сите проблеми за вас со големо задоволство!. Детали за камен : Природниот Бел Дијамант Со Тркалезно Сечење е роден камен за месец април. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-Враќање или размена на која било нарачка во рок од 30 дена. 100% Гарантирано Задоволство, доколку се појави некој проблем, слободно контактирајте не.

Карактеристики на производот

Поврзани производи