Путер Од кикирики И Ко, Мазен Оператор, Намаз Од Путер од Кикирики, оз

Путер Од кикирики И Ко, Мазен Оператор, Намаз Од Путер од Кикирики, оз

Во продавницата
DEN 510.72
Стока:

Путер Од кикирики И Ко е бренд направен од љубителите на путер од кикирики, за љубителите на путер од кикирики! Мазен Оператор е нашиот класичен намаз од путер од кикирики, малку сладок и малку солен, направен со едноставни, искрени состојки. Одличниот вкус доаѓа од совршено печени 100% кикирики одгледувани во САД измешани мазни и кремасти. Овој путер од кикирики нема вештачки бои, вкусови или конзерванси и содржи 6 грама протеини по порција. Теглата содржи 16 унци полица стабилна, путер од кикирики радост за секогаш кога сакате да уживате во вкусна закуска со путер од кикирики! Мазниот Оператор е вкусен со сите видови стапчиња од овошје и целер, ВО PB&J, и е совршен додаток на вашите омилени слатки и солени рецепти! Содржи тегла од 1-16 мл Мазен Оператор стабилен на полица крем путер од кикирики. 6 грама протеини по порција. Не гмо, Вегански, Без Глутен, Кошер. Поддржува производство на сертифицирано одржливо палмино масло преку Тркалезна Маса за Одржливо Палмино Масло. Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси. Уживајте во класичен СЕНДВИЧ PB&J, со овошје, стапчиња целер или вашите омилени крекери. Земете лажица и уживајте веднаш надвор од теглата. Совршено се комбинира со банани и ѓевреци. Направени од љубителите на путер од кикирики, за љубителите на путер од кикирики!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи