Педорт Женска Мека Дуксерка На Екипажот Тренингот Без Качулка Облека Со Долги Ракави Портокал,С

Педорт Женска Мека Дуксерка На Екипажот Тренингот Без Качулка Облека Со Долги Ракави Портокал,С

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

Разновиден, удобен и задолжителен дуксер за вашата гардероба. Овој Женски Дуксер Без Качулка Без Качулка од Педорт е совршен слој за вашиот активен или секојдневен изглед со мека ткаенина. Спарете го овој дуксер со вашите омилени хеланки или шорцеви за стил на одмор или кога сте во движење за ден исполнет со активности. Тоа е добар избор за жени и жени. Ако сакате лабав ефект, ве молиме земете разумно зголемување на големината. Дуксери Жени. Пролет, Fall Fall И Зима. Рачно Перење Или Машинско Перење Со Ладна Вода (Препорачуваме Рачно Перење). Рачно Перење Или Машинско Перење Со Ладна Вода (Препорачуваме Рачно Перење).

Карактеристики на производот

Поврзани производи