Аурурални Машки Дуксери Моден Машки Пуловер Секојдневен Долг Ракав Лесни Крпеница Врвови Дуксери

Аурурални Машки Дуксери Моден Машки Пуловер Секојдневен Долг Ракав Лесни Крпеница Врвови Дуксери

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Моден Машки Пуловер Секојдневен Долг Ракав Лесни Крпеница Врвови Дуксери Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3. со вашата омилена црна, итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Носењето На Овој Дуксер ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Информации за производот : Сезона : Aut, Пролет, Зима Пол : Мажи Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврст Стил : Секојдневен, спортски ракав должина : Краток Ракав Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : Големина на Блуза ОД 1 ПАРЧЕ. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина Ракав М Медиум 6 10 36 106см/41.73" 72см/28.35 "78см/30.71" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Должина : 72см/28.35" Ракав : 78см/30.71 " долги ракави кошула мажи. машки кошули под 10 долари. мажите кошули подearance 5 дозвола. дуксери за мажи. мажи дуксери дозвола под 1 15.

Карактеристики на производот

Поврзани производи