Тејиоџио Летен Ден На Трудот Женска Мода Секојдневно Шупливо Лизгање На Тркалезни Прсти На Чевли Патики Со Дебело Дно

Тејиоџио Летен Ден На Трудот Женска Мода Секојдневно Шупливо Лизгање На Тркалезни Прсти На Чевли Патики Со Дебело Дно

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Tejiojio има за цел навремено да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник. Нашата колекција фустани вклучува класичен гроздобер фустан, фустани со средна должина и празнични фустани. Без разлика дали ви се допаѓа ретро стил, готски. стил, стил без ракави, стил на вклопување и одблесок, имаме многу избори. Совршен ПОДАРОК : ова е одличен подарок за кошула за Ноќта на Вештерките,жени за кошули за ноќта на вештерките. Совршен за славење на ноќта на вештерките, забава, секојдневна, улица и секојдневно носење. Како подарок за вашата мајка, сестри, пријатели, учител, тоа е кул подароци. Ако Имате Било Каков Проблем Во Врска Со Облеката Tejiojio, Ве Молиме Слободно Испратете Е-Пошта за Прв пат и Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. ●Уникатен Стил● : овој долг фустан со качулка прифаќа ретро средновековен стил, со лесна и модерна облека што одговара на modernетиката на современите луѓе. Во исто време, зелената боја е попривлечна, совршено се вклопува со антички и модерни стилови, а исто така е одличен избор за косплеј За Ноќта на Вештерките. ●Совршен За Забава За Ноќта На Вештерките● : Ноќта на Вештерките доаѓа. Изгаснете различни позиции што сакате да ги исплашите вашите пријатели, семејство и соседи и да донесете повеќе забава На Ноќта на Вештерките. Увезено/Повлечете го затворањето/Само Миење Раце/сушење На Линија/Не избелувајте.

Карактеристики на производот

Поврзани производи