Хиперкин Војвода Контролор За Xbo One

Хиперкин Војвода Контролор За Xbo One

Во продавницата
DEN 639.68
Стока:

Кога оригиналниот Xbox започна во 2001 контролорот предизвика голема возбуда со тоа е буци уште ergономски дизајн. Фановите на тој оригинал ќе најдат многу да сакаат Во верно пресоздадениот контролор На Војводата На Хиперкин. Карактеристики анимирано копче за дома што го реплицира оригиналното Воведување На Конзолата Xbox! Хиперкин го пресоздаде оригиналниот Xbox контролер ака "Дјук" како официјално Xbox-лиценциран контролер, компатибилен со Xbox one семејството на уреди и Windows 10 Еез. Хиперкин Војводата За Xbox One-Жичен Контролер го прикажува оригиналниот Екран За стартување Xbox анимиран во Копчето Xbox, прецизни аналогни предизвикувачи, браници, приклучок за слушалки од 3,5 мм, приклучок за слушалки од 9 стапки. ОТСТРАНЛИВ USB кабел и враќање На Црните (RB) и Белите (LB) копчиња. Хиперкинскиот Војвода е голем, љубител и подготвен за акција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи