Миоликња Женски Тенкови Врвови Без Ракави Тркалезен Врат Пеперутка Графички Секојдневни Летни Кошули Врв

Миоликња Женски Тенкови Врвови Без Ракави Тркалезен Врат Пеперутка Графички Секојдневни Летни Кошули Врв

Во продавницата
DEN 255.68
Стока:

Женски Основни Резервоари, Графички Тенок Фит Врвови На Пеперутки Со Тркалезен Врат Без Ракави. Карактеристики : . Ткаенината што дише ве одржува свежи и удобни цел ден. Измијте одделно, препорачано миење раце. Не избелувајте. Висат Сува. Ве молиме погледнете го водичот за големина подолу за додворување на фигурата. Големина(см)ttt t. st Length : t41t Bust : t68-88. Мt Length : t42t Bust : t72-92. Lt Length : t43t Bust : t76-96. Големина (инч)ttt t. st Length : t16. 14 t Bust : t26. 77-34. 65. Мдолжина : т16, 54 тбуст : т28, 35-36, 22. Lt Length : t16, 93 t Bust : t29, 92-37, 8. Спецификација : . Материјал : Полиестер, спандекс. Боја : Кафеава. Стил : Секојдневен, елегантен. Сезона : Лето, fall, пролет. Забелешка : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, ние се стремиме да ја фотографираме ставката што е можно пореална. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер + спандекс. Одличен квалитет, отстранување на влага, мек и дише, лесен и удобен. Карактеристики : Вратот На Екипажот, Без Ракави, Графички Пеперутки, Тенок Фит, Исечена Должина. Обична еластична маица за жени и млади дами. Дизајн : врвовите на резервоарот за пеперутки е шик и привлечен. Ќе бидете попривлечни во него. Тенок стил може целосно да ја покаже вашата секси крива. Натпревар : совршено се спарува со вашите омилени панталони, хеланки, шорцеви за стилски и кул изглед. Тоа е совршен подарок за семејството и женските пријатели. Повод : Совршен За секојдневно носење, летна плажа, состаноци, клуб, ноќно излегување, клуб, вечер, канцеларија, одмор, дневни активности, улица и сл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи