Се-Во-Едно Пена За Чистење Од Д-Р Денис Грос За Пена За Чистење Униз - оз

Се-Во-Едно Пена За Чистење Од Д-Р Денис Грос За Пена За Чистење Униз - оз

Во продавницата
DEN 379.20
Стока:

Се-во-едно пената за чистење се бори со флеки навлегувајќи длабоко во порите за да го раствори маслото и да ги убие бактериите. Оваа наградувана формула ефикасно ги елиминира нечистотиите и ја отстранува шминката оставајќи ја кожата свежа, чиста и здрава. Ги отстранува бактериите што доведуваат до појава. Тонови и рамнотежа без иритација. Наградуваната формула.

Карактеристики на производот

Поврзани производи