Градници зувимк За Жени Целосна Покриеност, Женска Без Несакани Ефекти Пазуви И Удобност За Измазнување На Грбот Безжичен Лифт Маица Градник Кожа, 34 75АБ

Градници зувимк За Жени Целосна Покриеност, Женска Без Несакани Ефекти Пазуви И Удобност За Измазнување На Грбот Безжичен Лифт

Во продавницата
DEN 383.84
Стока:

Без Челичен Прстен Градник Ултра Лесна Долна Облека За Обележување со Фиксни Ремени За Рамо Ниска Поддршка Спортски Градник Од Бранов челичен Прстен ултра лесна долна облека за обележување со фиксни ремени за рамо. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Градник со целосна покриеност со Двослојни Челични Чаши, Мрежа и Аголни Шевови. Внатрешни Двострани Ремени За Поддршка и Обликување. Прилагодливи Ремени За Грб.

Карактеристики на производот

Поврзани производи