Дуксер За Жени Графички Секојдневен Градиент Печатење Патент Долги Ракави Секојдневна Блуза Маици Блузи

Дуксер За Жени Графички Секојдневен Градиент Печатење Патент Долги Ракави Секојдневна Блуза Маици Блузи

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузалкотон Божиќни Џемпери Жени Потресени Дуксер Јакна Активно Носење Женски Дуксер Со Качулка Женска Табела За Големина : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 110см/43.31" Рамо До Ракав : 69см/27.17" Должина : 66см/25.98"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 116см/45.67" Рамо До Ракав : 70см/27.56" Должина : 67см/26.38"Големина : Л ВЕЛИКА Британија : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 122cm/48.03" рамо до ракав : 71cm/27.95" должина : 68cm/26.77"големина : xl Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 САД : 10 биста : 128cm/50.39" рамо До Ракав : 72cm/28.35" должина : 69cm/27.17"големина : Xxl ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 САД : 12 биста : 134см/52.76" РАМО До Ракав : 73см/28.74" должина : 70см/27.56" материјали : ПОЛУ-ПАТЕНТ СО ДОЛГИ Ракави ИЗРАБОТЕН од МАТЕРИЈАЛИ доволно ИЗДРЖЛИВИ за Вашето Секојдневно носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. Карактеристики : Овој Обичен Врат На Екипажот Половина Патент Долг Ракав Е Женски. Многу Удобно За Носење, Ќе Ве Направи Пошармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Повод : Овие Женски Врвови Со Долги Ракави Се Погодни За Дома, Одмор, Патување, Состанок, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. : Врвовите На Долги Ракави Со Половина Патент За Жени Би Биле Со Шорцеви, Фармерки,Здолништа, Потпетици.И, Исто така, може Да биде Внатрешен Во Пролет илиumn. Несомнено Е Дека Ќе Биде Модерен. Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Елек. Тоа Е Одличен Избор Подарок За Вашата Сопруга, Девојка, Мајка, Ќерка Или Сестри.

Карактеристики на производот

Поврзани производи